Heets, elektronik sigara veya IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman önem aldığından, sigaraya benzemekle müşterek, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kabil yanma fiillemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan kişiler ciğerin bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak ciğerin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en balaban duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kızılışkatilklarını tadil etmek ve insanoğluın elan az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets arz etmek ciğerin kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yarar olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanmaı ciğerin tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, dumanün yanması adına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara gereğince elan az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak ciğerin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da yerel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin dayalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil öteki duman ürünleri kabil tabilık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda ikazlar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuşdolaşma. Temelı dirlik örgütleri, Heets kabil duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır emrazı ve öteki dirlik problemlerine illet olabileceğinden kuşku etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara gereğince elan az zararlı olduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan kişiler ciğerin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara gereğince elan az zararlı evetğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yarar şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirlik önerilerine yarar şekilde kullanmalıdırlar.