Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman arz almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede tütün yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki gibi yanma meselelemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan kişiler kucakin bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kısaltmak kucakin muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en kebir duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kırmızıışkanlıklarını değişmek ve insanoğluın daha az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek kucakin anadan görme sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine makul olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets kullanmaı kucakin tasarlanmıştır. Alet, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamele, dumanün yanması yerine, buharlaşması nedeniyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara için daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kısaltmak kucakin muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanmaı da mevzii yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakadar meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı nedeniyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi başka duman ürünleri gibi tabilık gestaltcı olabileceği dair uyarılar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuşdolaşma. Temelı keyif örgütleri, Heets gibi duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi hastalıkları ve başka keyif sorunlarına niye olabileceğinden düşünce etmektedirler. üste, duman ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri bile tartışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara için daha az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan kişiler kucakin yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara için daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına makul şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve keyif önerilerine makul şekilde kullanmalıdırlar.