Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün belde aldığından, sigaraya benzemekle bile, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki üzere yanma işlemlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan eşhas muhtevain bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın bürümek muhtevain belirli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mefret tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışdemeviklarını tağyir etmek ve insanların henüz azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak muhtevain kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine normal olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets yararlanmaı muhtevain mutasavvertır. Takım, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu işlem, tütünün yanması adına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara nazaran henüz azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın bürümek muhtevain belirli evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da lokal yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün kolaylıkla heets yararlanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere diğer tütün ürünleri üzere bağımlılık kuruluşcı olabileceği konusunda ikazlar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuşdolaşma. Temelı sağlık örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır hastalıkları ve diğer sağlık problemlerine neden olabileceğinden endişe etmektedirler. Hassaten, tütün ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri bile dil dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara nazaran henüz azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas muhtevain tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara nazaran henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün yararlanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına normal şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve sağlık önerilerine normal şekilde kullanmalıdırlar.