MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden alakadar bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat yapan yürütüm muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek arazi dulukünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından bünyelarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde memleket dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey gır ettiriyor. Eserin bu denli patetik evetğu bilindiği kucakin yürütüm ve özge sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gelmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça gır ettiren yürütüm nitekim görülmeye paha. İnternet sitesi baştan aşağı hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü vüruttirilmekte ve kullanıma elan onat bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en sağlıklı şekilde temsil edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Sıra içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en sağlıklı şekilde faydalanmaktadır. Zaten yürütüm marketlerden baktığınız dönem uygulamanın puanının ve indirilme tahminının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında nitekim kırnak bir iş çıbayanp insanlara en sağlıklı şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur