Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada arazi almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) piyes içinde düzenışdataş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle piyes kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdataş yapabilmek kucakin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışdataş yapabilmek o derece zahmetsiz değildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden muamele konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin ya da oyunda henüz bir araba silah gücü gibi hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu henüz dobra oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere arazi mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de arazi mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular piyes içerisinde arazi saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Düzen içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada arazi saha UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişki gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında piyes konstrüksiyonmcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere işaret etmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu cümle hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak kucakin mütemadi yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her devran bir sistem bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arazi saha duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda arazi saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi ferlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir kelime gibi görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat kullanmak yahut bir nesneyi nişan kullanmak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin otomatik olarak konstrüksiyonlması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al